

- Detta evenemang har redan ägt rum.
Fredag 10 november – Varbergs Största After Work
november 10 . 17:00 - 22:00
FREDAG 10 NOVEMBER – VARBERGS STÖRSTA AFTER WORK
Varbergs Största After Work är tillbaka! I år med cirkustema
– Varbergs Största After Work är tillbaka och fyller åter igen Societén med mingel, mat och dryck. I år har vi ett cirkustema som genomsyrar kvällen. Utmana dina kollegor i de roliga tävlingarna från Tivoli 5-kamp, njut av den goda maten, hänförs av underhållningen från scen, lyssna till Thomas Pianobar och sväng på höfterna med Tony Irving. Massor av roligt kommer att hända denna kväll. I biljetten ingår underhållning, smakprovningsbuffé från Coop, ett glas bubbel och ett glas vin..
Show, artist eller annat
– Många av våra kvällar gästas vi av liveartister eller entertainers i klubbmiljö. Andra kvällar är det en Klubbspelning som inleder kvällen för att senare avslutas av DJ’s.
FREDAG 10 NOVEMBER – VARBERGS STÖRSTA AFTER WORK
SMAKPROVER FRÅN COOP
17.00-19.00 ställer Coop Varberg med samarbetspartners upp smakprover från eget kök och diverse varor ”Smakprovsbuffé”.
TONY IRVING
Tony kör ett kul set med dansskola och alla. Det brukar bli fullt på dansgolvet på hand ”Klasser”. C:a 20.00 vid stora scen / dansgolvet.
TOMAS PIANOBAR
Tomas underhåller från scen med sin Pianobar-Show
TIVOLI FEMKAMP
Utmana dina kollegor i de roliga tävlingarna från Tivoli-Femkamp från Team NW-Event.
Biljetter – Förköp
– Biljetter släpps i början av oktober och säljs via NW-Event och COOP
COOP VARBERG – Säljs i informationen till medlemmar i COOP
NW-EVENT – Säljs till företag och privatpersoner. Kontakta via e-mail
För mera information och köp av biljetter
Entré utan biljett
– Om biljetter finns kvar vid öppning säljs biljetter i entrén från öppning
Öppettider & info
VAD INGÅR – Välkomstbubbel, ett glas vin, Smakprovsbuffé från COOP & underhållning
TIDER – 17.00 – 22.00